ue

O firmie

Okręgowa Spółdzienia Mleczarska Głubczyce prowadzi działalność w zakresie skupu i przetwórstwa mleka oraz obrotu handlowego artykułami spożywczymi.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Głubczyce to tradycja i nowoczesność. Tradycja, bo w różnych formach własności i strukturach organizacyjnych jesteśmy obecni na gospodarczej mapie regionu już ponad 90 lat. Nowoczesność, bo dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Ta nowoczesność to nie tylko technika, lecz również sprawne zarządzanie i logistyka.

Z tradycji przejęliśmy to, co najlepsze. Szacunek dla pracy, szacunek dla producentów mleka
i szacunek dla naszych klientów. To połączenie tradycji i nowoczesności sprawia, że możemy naszym klientom zaoferować całą gamę smacznych, zdrowych i bezpiecznych produktów.  

Nasze produkty należą do tzw. „świeżego nabiału” orientowanego na zaopatrzenie podstawowego koszyka żywnościowego. Stopniowo rozszerzamy swoją ofertę wyrobów, wprowadzając na rynek  opakowania wykorzystywane w segmencie HoReCa, jak i w przemyśle piekarniczo-cukierniczym. 

O bezpieczeństwo jakości dbają aktywny system zarządzania jakości BRC, wspomagany aktywnością i zaangażowaniem całej załogi. Nasze starania docenione zostały przez naszych odbiorców. Dzięki stabilnej jakościowo i powtarzalnej produkcji, obecni jesteśmy na półkach największych operatorów handlu sieciowego w Polsce.

 

Rocznie przerabiamy

20 mln
litrów mleka

Zatrudniamy ponad

100
pracowników